Ingineri Proiectanti Solidworks- fabrica de mobilier High Tech

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul detine o fabrica de mobila in Tartasesti specializata in productie de mobilier Hi-Tech.
Sediul firmei este in Bucuresti cu fabrica in Tartasesti si puncte de lucru in Belgia, Germania, Londra.

Responsabilitati:
Proiectare vectoriala si spatiala 3D+2D pentru mobilier high tech, specializat pentru retaileri din telecomunicatii;
Activitatea se va derula la sediul companiei din sectorul 2, la fabrica din Tartasesti, precum si in afara tarii;
Mentine relatia cu clientul pe parcursul derularii proiectului.

CERINTE

Cerinte:
Studii superioare tehnice finalizate;
Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Cunoaste programe gen Solidworks , CATIA, Inventor / ACAD 3D si 2D;
Engleza nivel bun;
Carnet auto categoria B;
Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu la fabrica din Tartasesti sau in afara tarii.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariu corelat cu experienta profesionala;
Transport asigurat + ore suplimentare platite.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.