Ingineri Proiectanti cu experienta in automatizari industriale

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania realizeaza proiecte la cheie (proiectare, programare si punere in functiune) pentru automatizari industriale (in special pentru alimentari cu apa- statii de tratare, epurare si pompare a apei si pentru centrale electrice).

Responsabilitati:
Proiectare instalatii electrice si automatizari pentru statii de tratare, statii de epurare si de pompare a apei si pentru procese industriale complexe etc.
Realizarea si definirea solutiilor tehnice pentru: alimentarea si distributia de energie electrica;
Proiecatre instalatii electrice industriale, scheme de distributie energie, actionari electrice, motoare, vane, instrumentatie;
Proiectare automatizari industriale automate programabile, controllere, SCADA etc.;
Realizarea documentelor tehnice pentru ofertare;
Realizarea schemelor pentru instalatiile electrice proiectate;
Realizarea specificatiilor tehnice de echipamente etc.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara;
Absolvent facultate de profil;
Cunostinte MS Office, Autocad sau alt soft de proiectare (de exemplu Caddy);
Engleza nivel mediu (scris, citit, vorbit);
Persoana organizata, usor adaptabila, orientata spre client si spre indeplinirea obiectivelor;
Excelente abilitati de comunicare si prezentare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Asigurare medicala privata;
Decont transport si tichete de masa;
Logistica asigurata.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.