INGINER VANZARI

Danex Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC DANEX CONSULT SRL

PROFILUL CANDIDATULUI:
- Studii universitare hidrotehnice/mecanice/constructii/instalatii – inginerie
- Minim 3 ani experienta in domeniul vanzarii si ofertarii de echipamente in domeniul infrastructurii apei
- Orientare spre client si rezultate
- Spirit de echipa
- Bune abilitati de comunicare
- Limba Engleza conversational si scris nivel mediu
- Buna cunoastere a pachetului Office(Word,Excel),navigare pe internet
- Carnet de conducere catg.B obligatoriu
- Disponibil la delegatii 50% din timpul de lucru saptaminal
RESPONSABILITATILE POSTULUI DE INGINER VANZARI:
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de client in domeniul infrastructurii de apa, echipamente mecanice,statii de pompare,statii de tratare,statii epurare
- Supervizeaza toate etapele contractarii, de la semnare contract pana la receptia finala a proiectului
- Asigura consultare tehnica de specialitate pentru client inainte si in timpul implementarii proiectului
- Promoveaza si vinde produsele companiei catre client si potentiali colaboratori
- Atinge obiectivele companiei si targetul de vanzari
- Dezvolta si mentine relatii cu clientii

CERINTE

PERMIS DE CONDUCERE CAT. B

DESCRIEREA FIRMEI

Descriere:
Electropompe
Vane, armaturi, hidranti
Sisteme de aerare cu bule fine
Suflante, compresoare
Statii compacte de traterea apei in vederea potabilizarii