Inginer vanzari- electrice

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este unul dintre principalii distribuitori de produse si accesorii electrice din Romania, si cautam un Inginer de vanzari , cu pregatire in domeniul electric/ electrotehnic energetic/ automatizari cu experienta sau fara.

Responsabilitati:
- Gestionarea portofoliului existent de clienti si dezvoltarea acestuia pe zona alocata;
- Negocierea, incheierea si urmarirea contractelor;
- Realizarea obiectivelor de vanzări predefinite si de venituri;
- Pregatirea si prezentarea de propuneri - servicii
- Urmarirea evolutiei pietei;

CERINTE

- Studii absolvite in domeniul electric/electrotehnic/ energetic/ automatizari;
- Experienta in vanzari electrice – teren sau din birou ofertare ;
- Cunoasterea obligatorie a limbii engleze; limba germana constituie avantaj ;
- Permis de conducere cat.B
- Abilitati bune de prezentare si negociere cu persoane fizice si juridice;
- Nivel de energie crescut, creativitate, planificare;
- Motivatie pentru vanzari;
- Viziune si operativitate asupra serviciilor oferite;

BENEFICII OFERITE

- Salarizare atractiva parte fixa + Comision din vanzari la incasare;
- Masina + telefon + laptop de serviciu
- Concediu si alte beneficii legale care rezulta din raporturile de munca;

Contact de luni pana vineri, intre orele 8.00 si 16.00 la telefon: 0728.572.880 sau
e-mail: recrutare@publiceuroconsulting.ro
Doar candidatii selectati vor fi contactati!

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!