INGINER VANZARI

CALOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului :

Consilierea Tehnica, Ofertarea si Vanzarea produselor/echipamentelor din oferta firmei in scopul alegerii solutiei optime care sa raspunda nevoilor clientilor (profesionali sau domestici/finali).

Responsabilitati :

Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul firmei.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

-Bonusurile extrasalariale lunare functie de performanta in vanzari ;
-Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati, etc ;
-Scolarizari tehnice si cursuri de vanzari pentru produse din gama de instalatii ;
-Posibilitati de dezvoltare a carierei ;
-Telefon, masina de serviciu, tableta, laptop, etc. ;

Activand intr-o firma cu experienta de peste 25 de ani, angajatul va activa intr-un mediu relaxat cu standarde de lucru profesioniste.

Firma activeaza in domeniul comercializarii echipamentelor de incalzire, racire, ventilatii, aer conditionat, piscine.