Inginer vanzari

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Primeste si consiliaza clientul pentru produsele din portofoliu
Intocmeste si trimite oferte.
Prospecteaza piata pentru a identifica consumatori de produse.
Urmareste clientul din punct de vedere al platilor.
Efectueaza vizite la sediul clientului unde prezinta produsele.
Va efectua un stagiu in depozit pentru insusirea cunostintelor despre produse.

CERINTE

Capacitate de relationare
Bun simt tehnic si atentie la detalii
Cunostinte normale de operare pc,excel
Preferabil conducator auto B
Absolvent sau student la o facultate/colegiu tehnic sau economic.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix plus comision din vanzari dupa insusirea portofoliului de produse.
Bonuri de masa.
Programe de pregatire

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.