Inginer Vanzari

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC recruteaza un INGINER VANZARI pentru o Companie Multinationala, lider pe piata europeana în furnizarea soluţiilor inovatoare şi durabile de aluminiu.

Responsabilitati:

- Prospectarea pietei si conceperea strategiei de vanzare;
- Negocierea contractelor si asigurarea respectarii conditiilor contractuale;
- Asigurarea documentatiei de transport a comenzlilor efectuate;
- Mentinerea relatiilor cu furnizorii si clientii companiei;
- Intocmirea de rapoarte si prezentari cu privire la activitatea desfasurata ;
- Atingerea targhetului lunar si anual stabilit la nivelul comaniei.

CERINTE

- Studii de specialitate (Constructii sau Arhitectura);
- Experienta in domeniu vanzarilor minimum 2 ani;
- Limba engleza - nivel avansat;
- Cunostinte Microsoft Office;
- Permis de conducere;
- Personalitate energica si organizata;
- Rezistenta la stres si adaptabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Bonusuri
- Al 13-lea salariu
- Bonuri de masa
- Masina de serviciu

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”