Inginer Utilaje/Echipamente Intretinere Canalizare

SC LEADER ECO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura consultanta tehnica in alegerea solutiilor constructive si intocmeste ofertele tehnice;
- Participa la rezolvarea problemelor tehnice, utilizand fara rezerve volumul de cunostinte si experienta de care dispune;
- Deruleaza proiectele cu clientii actuali;
- Planifica si realizeaza activitatile de instruire pentru produsele care fac obiectul vanzarii;
- Mentine legatura cu furnizorii si clientii din domeniului sau de responsabilitate, prezinta produsele si serviciile firmei;
- Participa la targuri nationale si internationale de profil;
- Participa la scolarizari tehnice in strainatate, la furnizori.

CERINTE

-Studii superioare de profil tehnic.
-Cunostinte privind instalatii hidro-mecanice.
-Experienta profesionala in domeniul tehnic de minim 1 an.
-Disponibilitate de deplasare in tara si strainatate.
-Abilitati de analiza, organizare si comunicare.
-Personalitate deschisa care sa relationeze usor cu potentialii clienti.
-Orientat spre construirea unei cariere,capabil sa gaseasca solutii, dinamic, energic.
-Aspect fizic ingrijit.
-Cunostinte PC (MS Office, Internet).
-Cunostinte limba engleza nivel mediu/avansat
-Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Se discuta in cadrul interviului

SC LEADER ECO SRL este in masura sa ofere echipamentele utilizate si strict necesare pentru:
verificarea si intretinerea retelelor de apa canal si a puturilor de apa;
operatiuni de curatare/vidanjare;
operatiuni de curatare hidrodinamica a suprafetelor;
evacuarea apelor reziduale;
testarea recipientilor sub presiune.