INGINER URMARIRE EXECUTIE LUCRARI

Complet Perfect Construct

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se incadreaza in bugetul lucrarilor contractate
Oferta deviz de verificat
Oferta spre beneficiar.
Polita de asigurare de facut si de transmis.
Notificarea cu privier la efectuarea pozelor inainte de a incepe lucrarilor.
Intocmeste comenziile de materiale
Relationarea cu subcontractantii pentru executarea lucrarilor
Negocierea termenilor / conditiilor aferente contractului cu subantreprenorii
Verificarea situatilor de plata.
Verifica stadiul lucrarilor in executie si calitatea acestora

CERINTE

Studii tehnice de specialitate ( Facultatea de Constructii sau Instalatii)

Complet Perfect Construct este o companie a cărei echipă este alcătuită din profesioniști cu experiență în domeniul construcțiilor civile și industriale. Capacitatea echipei de a se alinia la cele mai noi tendințe din domeniu și experiența profesională relevantă contribuie decisiv la furnizarea de servicii si soluții competitive pe piața de profil.
Aplicăm cele mai înalte standarde de calitate pentru a satisface solicitările clienților, contribuind activ la succesul lor, prin lărgirea orizontului către inovație și progres în domenii specifice de activitate.