INGINER TEXTILE / PIELARIE BUCURESTI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Humangest Group este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane . Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane.Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre cat si in cadrul companiilor client.

CERINTE

Cautam pentru unul din clientii nostri, importanta companie din domeniul automotive, care intentioneaza sa deschida o noua unitate de productie, ingineri textilisti / pielarie cu experienta in productie confectii de minim 3 ani pentru a indeplini unul din urmatoarele roluri:

- DIRECTOR FABRICA / RESPONSABIL PRODUCTIE (italiana fluent, experienta in textile, coordoneaza intreg procesul de productie, in toate etapele: cusut, croit, etc
- INGINER CALITATE (2-3 ani experienta in industria textila)
- INGINER LOGISTICA (o persoana cu spirit analitic si de sinteza, responsabil de programarea productiei, timing, stocuri, cu italiana fluent – reprezinta interfata cu clientul si cu firmele de logistica)
- RESPONSABIL CROIT (inginer cu experienta in industria textila in programe CAD si linii automate de croit)
- RESPONSABIL PRODUCTIE CUSUT (inginer textilist, cu experienta, limba italiana - nivel mediu)

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.