Inginer/Tehnician Service HoReCa

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intretinerea curenta a echipamentelor conform instructiunilor producatorilor si a termenilor contractuali;
• Efectuarea montajelor de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor, echipamentelor;
• Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele);

CERINTE

• Studii medii/superioare de specialitate, de preferinta electromecanica
• Cunostinte tehnice in domeniile: mecanica, instalatii electrice, industrie HoReCa;
• Cunostinte de operare PC;
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
• Orientare catre client;
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Capacitate de a lucra in echipa;
• Rezistenta la stres;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa & cadou
• Telefon, laptop, masina de serviciu, unelte si echipament special

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier