Inginer Specialist Iluminat

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Asigura suportul tehnic si ofera solutii optime atat tehnice cat si comerciale.
Monitorizeaza ofertele si proiectele importante.
Sustine tehnic si comercial departamentul aprovizionare in negocierea cu furnizorii.
Discuta cu managerii si inginerii ofertele.
Participa la intalnirile de afaceri.
Contribuie la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea produselor companiei.
Se informeaza permanent despre piata, concurenta si noile tehnologii.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice.
Specializari:Electrotehnica, Energetica, Instalatii, Actionari Electrice, Electromecanica.
Constituie un avantaj experienta de proiectare in sisteme electrice de iluminat(Dialux, AlbaLux).
Abilitati de comunicare, negociere.
Cunostinte operare PC.
Permis auto de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv.
Masina si telefon de serviciu.
Mediu de lucru competitiv.
Oportunitati de dezvoltare profesionala.
www.chorus.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.