Inginer Sisteme de Securitate

MHT EXPERIENCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta de minim 2 ani in executia, programarea si punerea in functiune a urmatoarelor sisteme:
- Sistem Detectie si Semnalizare Incendiu
- Sistem Apelare Panica (Nurse Call)
- Sistem Sonorizare si Adresare Publica
- Sistem Control Acces si Pontaj
- Sistem Detectie si Semnalizare Efractie
- Sistem Supraveghere Video si Videointerfonie
- Sistem Cablare Structurata
Noul nostru coleg va avea de indeplinit urmatoarele sarcini:
- Supravegherea si coordonarea lucrarilor de instalatii curenti slabi si sisteme de securitate;
- Supraveghere si coordonare Subantreprize;
- Intocmirea graficelor de executie si coordonare;
- Intocmirea graficelor de livrare material si echipament;
- Verificarea calitatii lucrarilor si intocmirea PV-urilor;
- Raportare stadiu lucrari catre Project Manager;
- Verificare proiecte – cantitativ, calitativ si functionalitate;
- Programare si PIF.
- Proiectare - constituie avantaj

CERINTE

- Studii superioare de profil tehnic (electronica, eletrotehnica, automatica,telecomunicatii) cu minim 2 ani experienta;
- Cunostinte MsOffice, Autocad, IT;
- Cunostinte avansate privind legislatia in vizoare I18/2002; I7/2011
- Cunostinte de limba engleza – nivel avansat;
- Disponibilitate la deplasari in tara si la lucrul in conditii de santier;
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Nivelul salarial se va discuta/ negocia in cadrul interviului;
- Noul nostru coleg va avea la dispozitie toata infrastructura necesara desfasurarii activitatii (masina, telefon, laptop, etc);

Companie tânară, MHT Experience răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspunda nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul tânăr format din ingineri, proiectanţi şi architecţi creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor, folosind pe lânga cele mai noi inovaţii în domeniu şi know-how-ul personalului