Inginer Sevice - Domeniul Electric

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stabileste si mentine relatiile profesionale cu actualii/potentialii clienti ai companiei;
- Participa la identificarea de potentiali clienti;
- Asigura service-ul produselor companiei, la sediul clientului, la termenele stabilite contractual,
- Permis de conducere B (B+C reprezinta un avantaj)

CERINTE

Compania Humangest recruteaza pentru clientul sau candidati care indeplinesc urmatoarele cerinte:

- Minim 3 ani experienta in domeniul ingineriei electrice;
- Experienta in diagnoza echipamentelor: ups, acumulatori, baterii etc;
- Cunostiinte avansate de limba engleza;
- Abilitatea de a lucra in termene limita si conditii de stres;
- Disponibilitatea de a calatorii;
- Abilitati de comunicare;
- Gandire analitica.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.