Inginer service SILSI (Sisteme si Instalatii de limitare si stingere incendii)

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON - EXECUTIVE SEARCH
Recrutam pentru partenerul nostru, companie multinationala industriala diversificata cu sediul central in Bucuresti pentru divizia Sisteme de detecţie şi stingere de incendii:

Responsabilitati:
- Organizarea activitatii de instalare a sistemelor si instalatiilor de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu;
- Instalarea sistemelor si instalatiilor de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu;
- Programare si punerea in functiune a sistemelor si instalatiilor de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu;
Verificarea, intretinerea, repararea si testarea elementelor componente ale instalatiilor de stingere
- Efectuarea periodica a operatiunilor de mentenanta preventiva si corectiva a sistemelor si instalatiilor de limitare/stingere a incendiilor
- Modificari / reprogramari ale sistemelor de securitate instalate, in functie de solicitarile clientilor;

CERINTE

- Studii superioare tehnice, prezinta avantaj specializarea in Instalatii pentu constructii
- Experienta in domeniul sistemelor de stingere – minim 2 ani
- Permis de conducere categoria B;
- Limba engleza sau franceza – nivel mediu
- Cunoasterea softurilor specifice pentru sisteme detectie incendiu (Bosch: Securiton; Schrack Seconet; Aritech; Kilsen; Kentech) - prezinta avandtaj
- Disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de negociere a salariului in functie de cunostinte si experienta
- Bonuri de masa,
- Prime de Paste si Craciun
- Masina de serviciu pentru interventii
- Laptop
- Mediu de lucru profesionist

*Prin transmiterea si/sau completarea datelor cu caracter personal, va dati acordul expres ca acestea sa fie folosite in vederea identificarii unui loc de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

AMAKRON - Head Hunting/ Executive Search

Suntem:
• o echipa de OAMENI inimosi si ambitiosi, tintim sus si ne dezvoltam continuu
• prezenti, hiperactivi si perfectionisti
• dedicati in a conecta companiile partenere cu profestionistii din diverse domenii de activitate
• mediatorii procesului de imbunatatire a vietii profesionale a candidatilor nostri

Suntem AMAKRON!

Prin inregistrarea cv-ului sunteti de acord ca Amakron sa prelucreze datele cu caracter personal declarate. Toate informatiile furnizate sunt confidentiale.