Inginer service si instalari

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatile de dezvoltare, productie, livrare, instalare si mentenanta a diferitelor produse contractate
- Gestioneaza relatia cu furnizorii interni (si externi unde este cazul) in vederea identificarii solutiei optime aferente proiectului coordonat.
- Coordoneaza proiectul in vederea atingerii obiectivelor stabilite.
- Stabileste prioritatile impreuna cu beneficiarii in scopul atingerii obiectivelor proiectului in concordanta cu parametrii contractuali.
- Coordoneaza o echipa de specialisti in vederea implementarii etapelor proiectului in limitele de timp si buget agreate.

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice
- Experienta anterioara intr-o pozitie de Inginer service si instalari, de 2-6 ani
- Carnet de conducere categoria B
- Cunostinte limba engeleza – nivel mediu

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.