inginer service radioterapie

CORTECH MED SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea si punerea in functiune a echipamentelor medicale de radioterapie;
- asigurarea asistentei tehnice pentru functionarea echipamentelor medicale de radioterapie in parametrii specificati de producator;

CERINTE

- cunoasterea naturii si proprietatilor radiatiilor ionizate, a principiilor de baza ale radioprotectiei;
-asigurarea si controlul calitatii in radioterapie;
- studii superioare in domeniile: electronica, mecanica, automatizare, inginerie medicala;
- cursuri de specializare in radioterapie medicala;
- experienta - minim 3 ani pe o pozitie similara;
- permis auto;
- cunostinte avansate de lb. engleza;
- disponibilitate pentru deplasari;
- comunicativitate, responsabilitate;
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant;
- posibilitatea dezvoltarii carierei;
- training-uri de specialitate.
- acces la tehnologie de ultima generatie.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie ce activeaza in domeniul medical