Inginer Service (electronica)

HR TIME SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru are o experienta de peste 10 ani, compania ofera servicii profesionale de furnizare de echipamente si analizatoare, de intretinere si reparatie a acestora cat și de consultanță pe piața monitorizării calității mediului din România si din strainatate.

Responsabilitati:

- Deplasarea la statiile automate de monitorizare a mediului din Bucuresti/ Ilfov si ocazional in tara;
- Asigurarea de service (instalare, inlocuire, reparatii electronica) la clienti, pentru echipamentele de monitorizare a calitatii mediului;
- Respectarea planului de mentenanta;
- Interactiunea cu clientii.

CERINTE

- Studii superioare domeniul tehnic (absolvent de Electronica, Automatica, Electrotehnica, Fizica sau Mecatronica);
- Experienta profesionala minim 3 ani;
- Permis de conducere - B;
- Limba engleza – nivel mediu;
- Disponibil la deplasari;
- Bune abilitati de comunicare;
- Sa dea dovada de seriozitate si profesionalism;

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu;
Prime;
Tichete de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta