VANZARI / SERVICE INGINER ECOGRAFE www.danson.ro

DANSON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SE VA PUTEA OPTA PENTRU VANZARI sau SERVICE.

-Dezvolta portofoliul de Clienti din CLINICI,SPITALE SI CABINETE PRIVATE din ZONA ALOCATA prin vizite,contacte telefonice, e-mail,
-Distribuie oferte prin e-mail sau direct;
-Participa la targuri si expozitii la CONGRESE de specialitate in MEDICINA;

- pune in functiune la beneficiari aparatele medicale vandute de firma,in special ECOGRAFE www.danson.ro
- instruieste utilizatorii
- revizii periodice in laborator si pe teren
- propune solutii de imbunatatirea activitatii de SERVICE
- isi imbunatateste cunostintele despre aparate medicale
- participa la cursuri de vanzari si SERVICE pentru aparatele medicale vandute de firma, in special ECOGRAFE

CERINTE

- Absolvent Facultate sau colegiu tehnic Aparate Medicale
-cunostinte tehnice avansate despre ecografe, vezi www.danson.ro
-domiciliul in BUCURESTI , TIMISOARA , ARAD , SIBIU , CLUJ-NAPOCA,BRASOV , BACAU , CONSTANTA , TG. MURES
-experienta de 3-5 ani in vanzari aparate medicale
-abilitati de comunicare,
-cunoasterea tehnicilor de vanzare,
-perseverent,dornic de afirmare,
-bun organizator pentru relizarea unui target stabilit
Persoanele care candideaza trebuie sa dovedeasca ca au cunostinte tehnice suficiente despre aparatura medicala de diagnostic si tratament pentru cabinete,clinici,spitale,universitati; buni psihologi ,buni oratori ,buni negociatori,orientati spre vanzare , cunoscatori ai sectorului medical,dornici de afirmare si castig.
- Experienta si deprinderi tehnice in SERVICE ,avantaj in aparate medicale,ecografe Doppler color,
- Limba engleza mediu-avansat ,scris-vorbit
- Carnet B
- Bun organizator a activitatii sale zilnice
- Integrare in colectiv, comportament prietenos, fara vicii

BENEFICII OFERITE

salariu fix si comision din vanzari,masina de SERVICE, training-specializare in VANZARI si SERVICE pentru ecografe la SAMSUNG, bonificatii,mobil,LAPTOP

Reputatia firmei DANSON este bine cunoscuta in Romania, prin diversitatea mare de aparate medicale, fiabile si la un pret redus, dar mai ales prin introducerea primului ECOGRAF TRIDIMENSIONAL, in anul 1998, ce a revolutionat imagistica medicala.
Firma DANSON a fost fondata in anul 1993 si este specializata pe IMPORTUL, DISTRIBUIREA si
SERVICE-ul pentru Aparate Medicale, asigurand de asemenea, materiale consumabile si asistenta tehnica in garantie si postgarantie prin specialisti proprii.
Ne place sa auzim ca suntem lideri de opinie.
Firma DANSON ocupa un loc din ce in ce mai important in ierarhia furnizorilor de aparatura medicala. DANSON, poate utila practic orice cabinet sau spital indiferent de specialitate.