Inginer / Sef echipa telecomunicatii / telefonie mobila

ACTIV PARTENER TELECOM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Instalare, comisionare, intretinere echipamente telecomunicatii pentru telefonia mobila : Huawei, Alcatel, Ericsson, Nec/Neo,SIAE, Cisco, Alvarion, montaj antene RF, feederi, routere, switch-uri si alte echipamente aferente.
- instaleaza echipamente de electroalimentare.
- lucrari civile : instalare suporti pentru antene , etc.

CERINTE

- studii medii/superioare tehnice;
- experienta minim 2 ani intr-un post similar
- cunostinte pentru echipamente Nec Pasolink/Neo, Ericsson, SIAE, Alcatel,Cisco, etc. Certificarile prezinta un avantaj.
- cunostinte si concepte de baza in radiocomunicatii si TCP/IP
- disponibil pentru lucru la inaltime;
- Permis conducere cat. B
- disponibil pentru deplasari in interes de serviciu;
- limba engleza nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-mediu de lucru bazat pe competenta
-training-uri si certificari la producatorii de echipamente;
-bonusuri pentru depasirea obiectivelor.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale in domeniul telecomunicatiilor .