Inginer – Responsabil mentenanţă

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de mentenanta pentru cladiri (finisaje, tamplarie, instalatii electrice, termice,sanitare HVAC,etc)
- gestionarea contractelor de mentenanţă;
- controlul activităţii echipelor de mentenanţă si confirmarea lucrarilor executate din punct de vedere calitativ si valoric;
- întocmirea de rapoarte specifice activităţii desfăşurate;
- implementarea conceptelor şi dispoziţiilor emise de conducerea companiei.

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienţă in activitatea de mentenanta pentru constructii ;
- cunoştinţe Microsoft Office;
- cunostinte de limba engleza(constituie avantaj);
- permis de conducere (categ B)
- capacitate de sinteză;
- abilităţi organizatorice;
- disponibilitate de deplasare.

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.