Inginer protectia mediului

Consaltis Consultanta si Audit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei primi un portofoliu de clienți pe care trebuie să îl gestionezi, asigurând îndeplinirea obligațiilor de mediu pe care le au și funcționând pe post de responsabil de mediu pentru firmele respective. Activitățile includ:
- evidența gestiunii deșeurilor;
- gestiune substanțe periculoase;
- raportări specifice;
- consiliere în vederea respectării legislației;
- asistență în fața organelor de control;
- întocmire documentații în vederea obținerii unor acte de reglementare.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare de Îmbunătățiri Funciare sau Hidrotehnică;
- Capabil să lucreze independent, să poată lua decizii sub presiune;
- Rezistent la munca de rutină;
- Disponibil pentru deplasări - cea mai mare parte a activităților se desfășoară la client;
- Abilități consistente de lucru cu pachetul MS Office;
- Carnet de conducere.

CANDIDAȚI CARE NU AU STUDIILE SOLICITATE NU VOR FI ACCEPTAȚI!

BENEFICII OFERITE

- program flexibil (nu este obligatoriu prezența la birou atâta timp cât sunt îndeplinite sarcinile);
- bonuri de masă;
- bonusuri la îndeplinirea sarcinilor suplimentare;
- bonus anual;
- traininguri, certificări;
- mașină de serviciu.

Activitatea noastră îşi propune să optimizeze resursele unei organizaţii şi, în acelaşi timp, să îmbunătăţească eficienţa proceselor, trainingul, selecţia şi integrarea resurselor umane şi tehnologice, în conformitate cu nevoile specifice activităţii economice respective.