Inginer Proiectare retele apa - canal

S.C. VISION ENGINEERING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmire servicii de proiectare specifice studiilor ( retele de apa canal, constructii, instalatii pentru constructii ) care cuprinde intocmirea planselor si a memoriilor, caietelor de sarcini pentru toate fazele de proiectare ( SF, PT, DTAC )
- realizarea listelor de cantitati cu articole din indicatoarele de norme de deviz
- intocmirea documentatiilor pentru obtinerea avizelor,
- asistenta tehnica in santier si urmarirea executiei lucrarilor
- sustinerea proiectelor in fata verificatorilor de proiecte si corectarea eventualelor neconcordante
- efectuarea releveelor acolo unde este cazul

CERINTE

- studii superioare de specialitate CONDITIE OBLIGATORIE
- experienta minima in proiectare
- cunostiinte CAD, office CONDITIE OBLIGATORIE
- bun organizator, disponibilitate la deplasare in tara cand este necesar, adaptabil la mediu de lucru in echipa
- cu initiativa, capabil de a rezolva problemele aparute in derularea activitatii
- permis categoria B
- softuri specializate de proiectare, cunostinte de autocad 3d constituie avantaj in vederea selectionarii candidatului

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Pachet salarial atractiv in functie de realizari, program de lucru flexibil.