Inginer proiectare Catia V5

ORGANISATION CONSULTING PROD

Job expirat

RESPONSABILITATI

Proiectare asistata de calculator in domeniul auto (cablaj, componente motor, caroserie, piese plastic)
Activitati specifice privind proiectarea diverselor repere pentru industria auto: dimensionare, fezabilitate si modelare, realizarea lantului de cote si planuri de detaliu utilizand Catia V5
Realizeaza desene de ansamblu si modificari ulterioare

CERINTE

Absolvent(a) studii superioare tehnice (AR, TCM, Mecanica si Mecatronica)
Foarte bune cunostinte de Catia V5
Bune cunostinte pe partea de cotare ISO, tolerante, geometrie
Limba engleza la nivel avansat
Persoana proactiva, motivata, comunicativa

BENEFICII OFERITE

Contrat pe durata nedeterminata
Mediu de lucru international
Formare tehnica pe proiect

OC Prod Group este un cabinet international de recrutare cu sedii in Romania, Franta, UK, Maroc si Canada. Alaturi de clientii nostri ne implicam in conceperea si punerea in aplicare a proiectelor.