Inginer Proiectant pompe si compresoare

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare de pompe si de compresoare pentru Oil& Gas pe baza caietului de sarcini, a normelor generale de proiectare ;
- Realizarea documentatiei tehnice ;
- Colaborarea cu specialisti din Italia pentru diverse proiecte.

CERINTE

Pentru clientul nostru, o importanta companie multinationala care produce pompe si compresoare pentru domeniul Oil&Gas, cautam un INGINER PROIECTANT SENIOR si un INGINER PROIECTANT JUNIOR.

Cerinte:
- Limba engleza la nivel avansat;
- Limba italiana - reprezinta avantaj;
- Cunostinte de AutoCAD 2D, 3D;
- Cunostinte de PTC Creo Parametric 3D – reprezinta avantaj;
- Experienta in proiectarea de pompe si compresoare;
- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- O buna intelegere a procesului tehnic.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera contract de munca, salariu fix si bonusuri;
- Training si posibilitatea de a lucra alaturi de specialisti;
- Posibilitatea de a se dezvolta in cadrul unei multinationale.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.