Inginer Proiectant Instalatii Sanitare

Best Recruitment Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Proiecteaza instalatii sanitare pentru fazele SF, PAC, PT, DDE.
• Realizeaza: memorii tehnice breviare de calcul, scheme functionale (schema coloanelor, schema statiei de pompare), planul retelelor de distributie (interioare si exterioare, de alimentare cu apa si canalizare) , planurile instalatiei cu amplasarea obiectelor sanitare, etc.
• Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize.
• Elaboreaza solutii de proiectare de instalatii sanitare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru toate tipurile de imobile (locuinte unifamiliale, ansambluri rezidentiale, cladiri de birouri, spatii comerciale, hale industriale, centre pentru varstnici, s.a.).
• Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

• Experienta de minimum 2 ani pe un post similar.
• Cunoasterea avansata a domeniului proiectarii de instalatii pentru constructii civile si industriale, cladiri medii si inalte.
• Absolvent de facultate cu profil tehnic de specialitate (instalatii pentru constructii).
• Corectitudine si rapiditate in reprezentarea grafica, redactare si printare/plotare din AutoCAD.
• Cunostinte MS Office nivel avansat.
• Cunoasterea si respectarea legislatiei, normelor de proiectare si calcul in domeniul instalatiilor.
• Persoana comunicativa, pozitiva, determinata.
• Flexibilitate in solutionarea oferita pentru partea de instalatii.
• Capacitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, intr-un sistem multi-tasking.

BENEFICII OFERITE

• Cultură organizaţionala orientata către profesionalism si dinamism.
• Posibilitate de afirmare si acces la o gama larga de proiecte, atat din punct de vedere al diversitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.

Best Recruitment Services, a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)