INGINER PROIECTANT INSTALATII HVAC/Sanitare/Electrice

MC GENERAL CONSTRUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INGINER PROIECTANT - instalatii electrice / HVAC / sanitare
Responsabilitati:
- Stabileste solutii pentru instalatii pentru cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale
- Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse
- Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor
- Intocmirea antemasuratorilor si a listelor de cantitati
- Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor
- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor (daca este necesar)

CERINTE

- Experienta in proiectare instalatii (minim 3 ani)
- Studii superioare tehnice finalizate (de preferat instalatii)
- Bune cunostinte de AutoCAD (2D/3D), etc.
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare
- Experienta in activitatea de coordonare si de lucru in echipa cu alte specialitati
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate
- Limba engleza - nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant in functie de experienta
- Lucrul intr-o echipa tanara si motivata
- Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua

Firma se ocupa cu proiectare si consultanta in domeniul instalatiilor pentru constructii.