Inginer Proiectant instalatii electrice si automatizari

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare realizeaza proiectare si executie de echipamente si instalatii electrice pentru automatizari industriale.

Responsabilitati:
Proiectare instalatii electrice si automatizari pentru tratari apa, statii de epurare, statii de pompare, procese industriale etc.
Realizarea si definirea solutiilor tehnice pentru: alimentarea si distributia de energie electrica;
Intocmire planuri de iluminat;
Realizarea documentelor tehnice pentru ofertare;
Realizarea schemelor pentru instalatiile electrice proiectate;
Realizarea specificatiilor tehnice de echipamente etc.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara de minim 4-5 ani;
Absolvent facultate de profil;
Cunostinte MS Office, Autocad sau alt soft de proiectare (de exemplu Caddy);
Engleza nivel mediu (scris, citit, vorbit);
Persoana organizata, usor adaptabila, orientata spre client si spre indeplinirea obiectivelor;
Excelente abilitati de comunicare si prezentare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (se va negocia in urma interviului in functie de nivelul profesional);
Asigurare medicala privata;
Decont transport si tichete de masa.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.