Inginer proiectant HVAC

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

-face parte dintr-o echipa de proeictare in care dezvolta solutii pentru instalatii pentru cladiri de birouri, cladiri rezidentiale si cladiri comerciale;
- Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii in toate fazele de proiectare respectand termenele impuse;
- Centralizeaza documentatia necesara avizarii proiectelor;
- Intocmeste antemasuratorilor si a listelor de cantitati;
- Verifica impreuna cu Seful de Departament integrabilitatea in practica a proiectelor;
- Se deplaseaza pe santier pentru verificarea respectarii proiectelor (daca este necesar)

CERINTE

- Experienta in proiectare instalatii (entry level: minim 3luni, mediu: minim 2 ani, senior: minim 6 ani);
- Bune cunostinte de AutoCAD (2D/3D)
- Cunoasterea normativelor si standardelor de proiectare in vigoare;
- Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
- Limba engleza – nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Lucrul intr-o echipa experimentata si motivata
Posibilitatea de a participa la realizarea unor proiecte de anvergura si de evolutie continua

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si organizarea de evenimente de team-building.