Inginer Proiectant Constructii - Detaliere planuri in Allplan, Autocad

AVERA ENGINEERING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avera Engineering isi desfasoara activitatea in Proiectare Constructii Civile si Industriale si cauta colaborari pentru Detalii de Executie la proiecte de Ansambluri Rezidentiale si Hale metalice.
• Esti student in anul III sau IV la Facultatea de Constructii Civile si Industriale, sau ai terminat studiile?
• Ai cunostinte nivel mediu de utilizare a programului Allplan 3D modulul Inginerie si Arhitectura pentru structuri din Beton?
• Ai cunostinte nivel mediu de utilizare a programului Autocad 2D?
• Daca pe langa cele de mai sus esti ambitios si perseverent, atunci esti candidatul potrivit pentru noi.
Incepe cariera ta in Proiectare Cosntructii Civile si Industriale la Avera Engineering.

Atentie: doar doua locuri disponibile.

Te asteptam!

CERINTE

Absolvent Facultatea de Constructii Bucuresti sau in curs.

Proiectare constructii civile industriale si agricole. Structuri din beton si metal.