Inginer proiectant 3D

Roca Industrial srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

proiectarea sistemelor transportoare cu banda, role, lant etc
evaluarea necesitatilor clientilor si propunerea solutiilor tehnice adecvate
intocmirea ofertelor tehnice si financiare
intocmirea desenelor de executie si a documentatiei tehnice.
comanda componentelor necesare la construirea sistemelor proiectate si urmarirea furnizorilor
urmarirea si indrumarea executiei produselor proiectate pentru indeplinirea cerintelor tehnice si de calitate
conducerea echipei care instaleaza echipamentele
conducerea echipei de service pentru echipamentele proiectate
propunerea imbunatatirilor proiectului in urma functionarii acestuia la client.

CERINTE

domiciliu stabil in Bucuresti
studii tehnice superioare si pasionat de inginerie
cunostinte CAD, Solidworks e un avantaj
cunostinte de limba engleza
permisul de conducere e un avantaj
personalitate placuta si capabilitatea de a lucra in echipa cu supervizare minima

BENEFICII OFERITE

Oferim:

salariu de baza in concordanta cu experienta
posibilitati de avansare

ATENTIE!!! IN URMA NENUMARATELOR INTERVIURI VA RUGAM:

-DACA NU AVETI DIPLOMA DE INGINER MECANIC NU TRIMITETI CV
-DACA NU AVETI CUNOSTINTE ELEMENTARE DE REZISTENTA MATERIALELOR, MECANICA, ORGANE DE MASINI, NU TRIMITETI CV
-DACA NU SUNTETI DISPUSI SA DATI UN TEST DE CUNOSTINTE INGINERESTI, VA ROG, NU TRIMITETI CV. VOM DISCUTA O DIMENSIONARE ELEMENTARA LA INCOVOIERE SI AM SA VA ROG SA-MI EXPLICATI, TOT LA NIVEL ELEMENTAR, PROIECTUL DE ORGANE DE MASINI PE CARE L-ATI FACUT (CRIC CU SURUB, REDUCTOR, ETC) NU FORMULE, DAR SA AVETI HABAR DESPRE CE E VORBA.