INGINER PROFIL ELECTRIC - proiectare

GAMA ELECTRO - CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Elaborarea proiectelor de instalatii electrice de joasa tensiune
- Intocmeste documentatia tehnica (memorii, caiete de sarcini, antemasuratori, planuri)
- Analizeaza si verifica proiectul;
- Preda si sustine proiectul in fata clientilor;
- Ofera asistenta tehnica pe parcursul executiei proiectului si realizeaza modificarile de rigoare ;
- Colaborarea cu departamentele companiei pentru realizarea activitatii;
- Elaborarea ofertelor tehnico-economice dupa planuri si proiecte primite in vederea participarii la licitatii

CERINTE

cunostinte autocad nivel avansat
permis de conducere cat,B
atestat de electrician autorizat ANRE constituie avantaj
Cunostinte temeinice ale legislatiei privind proiectarea in domeniul constructiilor
Experienta in domeniul proiectarii instalatiilor pentru constructii

BENEFICII OFERITE

Nivelul salarial se va discuta/ negocia în cadrul interviului;
- Masina
- Telefon
- Laptop
- implicare in proiecte atractive
- stabilitate la locul de munca

Firma ofera un serviciu complet in domeniul instalatiilor electrice din anul 1999