INGINER PROFIL ELECTRIC - EXECUTIE

GAMA ELECTRO - CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonează lucrări de montaj instalații electrice din santier, în conformitate cu proiectul existent, prevederile contractuale și normativele în vigoare;
- urmareste fluxul de aprovizionare si asigura comenzile de materiale si echipamente necesare lucrarii;
- verifica si optimizează soluția tehnică propusă în proiect ;
- participa la sedintele de coordonare pe parcursul derularii proiectului
- monitorizează derularea lucrărilor, cu accent pe calitate, încadrarea în termene și în bugetul de manoperă alocat;
- întocmește documentele de recepție, pe faze de execuție;
- participă la procesul de achiziție de echipamente și materiale pentru lucrări;
- Asigura colaborarea cu Beneficiarul si Consultantul lucrarii.

CERINTE

-atestat de electrician autorizat ANRE constituie avantaj;
-experienta in proiectarea instalatiilor electrice de joasa tensiune constituie avantaj;
-experienta in executia lucrarilor de instalatii electrice constituie de asemenea un avantaj
- cunoaştere avansată a programelor AUTOCAD, Word, Excel;
- constituie un avantaj - programe de specialitate (Dialux, Ecodial);
- experienta profesionala pe un post similar;

BENEFICII OFERITE

- Nivelul salarial se va discuta/ negocia în cadrul interviului;
- Masina
- Telefon
- Laptop
- implicare in proiecte atractive
- stabilitate la locul de munca

Firma ofera un serviciu complet in domeniul instalatiilor electrice