Inginer productie tablouri electrice

CHORUS M&D SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza/preia oferta in sistem in conformitate cu schema electrica si cu specificatia de aparataj a proiectului respectiv
Clarifica toate eventualele ambiguitati din schema electrica atat la partea de forta cat si la partea de comanda
Asigura buna functionare a tuturor fluxurilor de productie, urmarind si coordonand realizarea echipamentelor
Preia si transmite la executie eventualele modificari solicitate in teren
Asigura impreuna cu echipa din subordine respectarea termenului de executie pentru fiecare proiect in parte
Participa la montarea si punerea in functiune a tablourilor,in situatiile solicitate
Alte atributii conform fisei post.

CERINTE

Absolvent studii superioare
Profil Electric
Specializari:Electrotehnica, Inginerie Electrica, Energetica, Electromecanica, Actionari Electrice, Automatica
Cunostinte de utilizare a pachetului MS Office
Experienta in domeniul realizarii tablourilor electrice
Persoana dinamica, orientata catre rezultate, cu initiativa, spirit de echipa, capacitate de organizare si planificare.
Dorinta de a-si construi o cariera pe termen lung in cadrul companiei
Permis auto de minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv
Masina si telefon mobil de serviciu
Mediu de lucru competitiv
Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu performant.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie nationala de distributie.
www.chorus.ro