INGINER OFERTARE (propunerea tehnica) – constructii:

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

• intocmire propunere tehnica cuprinzand: intocmire cereri de oferta pentru materiale, echipamente si lucrari in subantrepriza si compararea acestora cu ofertele intocmite intern;
• Intocmire/ completare fise tehnice pentru echipamente
• analizeaza, selecteaza si negociaza ofertele primite pentru materiale, echipamente si lucrari;
• Realizeaza grafice de executie, analize de pret, cash-flow;
• Colaboreaza cu departamentul Comercial pentru a introduce in oferta cele mai bune preturi de materiale si echipamente;
• Participa la detalierea anexelor tehnice ale contractelor semnate si asigura suport tehnic
• Intocmire grafice fizice si valorice de executie Gantt
• Metodologie de executie
• Planul calitatii.

CERINTE

• Absolvent Facultate Constructii (CCIA);
• Experienta minim 3 ani in domeniul constructiilor civile si industriale (proiectare, ofertare); Experienta pe un post similar – minim 5 ani
• Cunostinte legislatie in domeniu oug 34/2006 si HG 925/2006;
• Cunostinte specifice privind procesul de executie a lucrarilor de constructii si finisaje;
• Cunostinte foarte bune Microsoft Office (Excel, Word).

CV-urile pot fi trimise la urmatoarea adresa: elena.gorea@abchumancapital.ro

ABC Human Capital – Agentie de recrutare & Executive Search, dezvolta din anul 2005 proiecte de headhunting si recrutare pentru mai mult de 250 de companii prezente pe piata din Romania. Majoritatea proiectelor derulate de agentia noastra se adreseaza pozitiilor de middle si top management, insa compania are experienta si in recrutarea de personal pentru posturi entry level.
Gama serviciilor noastre este alcatuita astfel incat sa raspunda nevoilor companiilor client ― de la selectia si recrutarea personalului, pana la evaluarea profesionala a candidatilor sau a personalului angajat, precum si implementarea de programe de sustinere a persoanelor vizate readaptarii la noile exigente ale pietei fortei de munca.

Portofoliul nostru de clienti: http://www.recrutaresiselectie.ro/portofoliu/