Inginer ofertare proiectare tampl.ALUMINIU - Dep. Tehnic

MIMO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Un post este disponibil la Biroul MIMO din Bucuresti si unul similar este disponibil la sediul central din Sighetu Marmatiei.

Realizare calculatii tamplarie AL
Realizare de necesare de materiale
Lansarea in executie
Abilitati de utilizarea a programului AUTOCAD - proiectare in caz de nevoie .
Cunoasterea Limbii Engleza sau Germane - constituie un avantaj.

CERINTE

Studii superioare - inginer(a)
Experienta minim.1 an

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

MIMO SRL a luat nastere in 1992, fiind prima societate romaneasca care promova si producea pe piata interna sistemele SCHUCO Germania de pereti cortina, tamplarie, luminatoare, cu vitrajele aferente. In timp, societatea si-a dezvoltat domeniile de activitate astfel incat, in prezent poate sa acopere toate domeniile conexe imbracamintilor exterioare ale unei cladiri. MIMO GROUP are implementat sistemul de management al calitatii, fiind in curs de certificare ISO 9001. Sediul central este la Sighetu Marmatiei, iar la Bucuresti se afla un birou de lucru.