Inginer Ofertare / Licitatii

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza un INGINER OFERTARE / LICITATII pentru o companie multinationala specializata in Facility Management, prezenta in peste 10 tari din Uniunea Europeana.

Responsabilitati:

- Intocmirea dosarelor de licitatii si participarea la acestea;
- Verificarea documentelor necesare dosarului de ofertare;
- Respectarea termenelor limita cu privire la realizarea ofertelor si a dosarelor de licitatii;
- Obtinerea informatiilor necesare de la departamentele implicate si subcontractori;
- Coordonarea si motivarea echipei din subordine pentru obtinerea la timp a informatiilor necesare licitatiilor.

CERINTE

- Cunostinte cu privire la practicile, metodele si echipamentul utilizat in domeniile Facility Management, Constructii si Mentenanta;
- Experienta in Ofertare, Licitatii, Negociere de contracte;
- Cunostinte avansate de EXCEL (formule, analize PIVOT, rapoarte, etc.);
- Limba engleza - nivel avansat;
- Permis de conducere;
- Atentie la detalii, spirit de initiativa;
- Personalitate energica si organizata.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”