inginer ofertare licitatii

rotary constructii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste documentatia de participare la licitatii de achizitie publica
- Elaboreaza ofertele tehnice si financiare
- Raspunde la clarificarile solicitate de catre Autoritatea contractanta pe parcursul verificarii ofertelor.
- Participa la realizarea planului de contractare lucrari

CERINTE

- Studii superioare din punct de vedere tehnic in domeniul constructii instalatiilor
- Cunostinte PC: Word, Excel, PowerPoint
- Cunostinte Microsoft Office a programului informatic de elaborare devize, Windev
- Cunoastere procese tehnologice specifice domeniului constructiilor , conform specificului activitatii firmei
- Limba engleza nivel mediu/avansat
- Persoana comunicativa, prezentabila, organizata , motivate, atitudine pozitiva de tip “ to do “

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

Rotary Constructii este lider in executia de constructii de vile, blocuri de locuinte,dar si cladiri de birouri, sedii administrative, scoli si sali de sport sau restaurari de mare complexitate, la preturi convenabile, remarcandu-se prin rapiditatea deciziei si supletea negocierilor, respectand termenele convenite si in conditii de calitate deosebita.