INGINER OFERTARE JUNIOR- INSTALATII pentru constructii -HVAC( REFERENT TEHNIC JUNIOR)

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acţionează pentru realizarea obiectivelor firmei, in special a planului si obiectivelor de vânzãri.
Realizeaza oferte tehnice si specificatii tehnice in urma cererilor de oferta primite
Impreuna cu colegii din Dep Vanzari, efectuează vizite comerciale clienti, santiere etc.
La cererea Directorului General sau a Coordonatorului de Vanzari, indeplineste si alte sarcini relevante pentru postul sau tine evidenta ofertelor realizate

CERINTE

Absolvent Facultatea de Instalatii in cadrul UTCB
Abilitati tehnice, in special in domeniul HVAC
Limba Engleza – conditie eliminatorie – nivel mediu
Experienta in promovare si ofertare instalatii- AVANTAJ
o Autocad, nivel incepator
o Carnet categ. B
o Office + Windows + CRM

Cunoştinţe de operare si utilizare soft-uri de specialitate şi utilizare cataloage si unelte on-line

Capacitate de analiza, sinteza si decizie rapida; Spirit de echipa;
Abilitati de coordonare a proiectelor;
Abilitati de comunicare
Abilitate de a lucra in conditii de stress si sub presiunea termenelor limita;
Aptitudini de bază si de rezolvare a problemelor; Orientare spre clienti si calitatea serviciilor acordate acestora.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de promovare catre o pozitie de Account Manager- in cazul in care performantele si / sau abilitatile o recomanda
Salariu fix 1500 RON+ + bonuri de masa + decontare transport la/de la serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!