Inginer Ofertare Instalatii Electrice si Sisteme Curenti Tari

Protector System

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea ofertelor tehnico – economice (sisteme curenti slabi, securitate si sisteme electrice curenti tari)
- Intocmirea devizelor si documentatiilor pentru licitatii
- Intocmirea calculatiilor de pret, post calcule
- Intocmirea necesarului de materiale
- Evidenţa costurilor

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniu: minim 2 ani
- Limba engleza scris si vorbit
- Spirit de echipa, ambitios, fluenta in exprimare,
- Asumarea responsabilitatii, asumare riscuri calculate, pragmatism, capacitate de evaluare,
- Experienta interumana, abilitatea de a lucra sub presiune.
- Cunostinte: WinDev / AutoCAD constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

Proiectare si executie - sisteme electronice de securitate, retele structurate date-voce, sisteme de automatizare cladiri inteligente, instalatii electrice.