Inginer ofertare instalatii electrice curenti tari

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste ofertele tehnico-comerciale la proiecte, participa in procesul de negociere si contractare cu beneficiarul.
- Negocieaza contractele comerciale cu furnizorii si subantreprizele.
- Urmareste derularea contractelor de antrepriza de la semnare pana la incheierea procesului verbal de receptie la terminarea lucrarilor si in perioada de garantie.
- Verifica situatiile de lucrari/ plata ale subantreprizelor.
- Realizeaza graficele de livrari si executie la proiecte (in colaborare cu departamentul de executie) si urmareste incadrarea in termenele contractuale asumate.
- Intocmestele situatiile de plata si le sustine in fata reprezentantului beneficiarului; urmareste situatia incasarilor la proiectele de care raspunde.
- Realizeaza bugete si cash-flow-uri si tine evidenta costurilor la proiect.
- Asigura suport tehnico-comercial-logistic pentru echipa de executie

CERINTE

Studii superioare de profil tehnic (electronica, eletrotehnica, automatica,telecomunicatii).
Minim 2 ani experienta in ofertare si derulare contracte de antrepriza instalatii electrice.
Abilitati foarte bune de comunicare si negociere.
Capacitate ridicata pentru analiza , sinteza si planificare.
Cunostinte solide operare PC: MSOffice, Autocad, MS Project.
Bune cunostiinte de limba engleza
Autorizatie ANRE gradul II A + B reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri in functie de proiect
- abonament sanatate in sistemul privat

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.