INGINER OFERTARE DECONTARE DEVIZE IN CONSTRUCTII

ECG EUROPEAN CONSTRUCT GROUP www.eci-haus.de

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

• Profesionalism, seriozitate
• Capacitate de analiză şi sinteză
• Capacitate decizională şi operaţională, corectitudine
• Studii superioare tehnice : Facultatea de Construcţii;
• Operare calculator

CERINTE

Sarcini si responsabilitati :

Întocmirea ofertelor şi decontărilor, situaţiilor de lucrări,
• întocmeşte documentaţia tehnică şi financiară a ofertelor;
• participă la analiza ofertelor si contractelor primite de la furnizori şi subcontractori
• întocmeşte devizele pentru planul operativ si urmareste respectarea clauzelor contractuale
pentru lucrarile angajate si respectarea conditiilor de executie
• întocmeşte antemăsurătoarea pe baza proiectului sau a situaţiei existente pe teren;
• întocmeşte extrase de deviz, analize de preţ, evaluări, estimări;
• se informează în mod curent din toate sursele posibile de cererile de ofertă
• Experienta profesionala: minim 3 ani intr-un post similar
• Carnet conducere categoria B

ECG EUROPEAN CONSTRUCTION GROUP Companie de constructii multinationala GRUP DE FIRME DESIGN & BUILD