Inginer ofertare

SC ROMVENT INSTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA JOBULUI:

-Intocmirea ofertelor si situatiilor de lucrari pentru constructii ( structura, rezistenta, instalatii, arhitectura ).

RESPONSABILITATILE JOBULUI:

-Asigura intocmirea corecta si in termen a documentatiei de participare la licitatiile de achizitie publica;
-Studiaza caietul de sarcini, fisa de date a achizitiei si intreaga documentatie in vederea solicitarii clarificarilor;
-Raspunde la clarificarile solicitate de autoritatea contractanta;
-Verifica si intocmeste situatia de plata, oferte tehnice si financiare;
-Tine evidenta costurilor lucrarilor in derulare;
-Intomeste bugetele de executie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL :
-Absolvent studii superioare de specialitate ( constructii );
-Experienta profesionala de minim 3 ani in ofertare-licitatii;
-Cunostinte utilizare PC: WinDev, Excel, Word, Autocad, etc. ;
-Capabil sa intocmeasca propuneri financiare, tehnice si documente de calificare pentru , participarea la licitatii; sa lucreze la mai multe proiecte simultan, cu respectarea de termene impuse;
-Persoana serioasa, bine organizata, cu bune abilitati de comunicare, de analiza si sintetizare a informatiilor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive;
- Atmosfera de lucru placuta.

Romvent Instal este o companie dinamica ce activeaza in domeniul amenajarilor spatiilor de productie din industria farmaceutica, in conformitate cu normele UE - GMP.
Avand o importanta experienta in domeniul camerelor curate, compania furnizeaza clientilor sai solutii la cheie, incluzand proiectare, executie si validari conform normelor europene.