Inginer ofertare

MIMO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului - INGINER OFERTARE
Domeniu: tamplarie AL, pereti cortina, luminatoare, etc

Realizare calculatii tamplarie AL - program SCHÜCAL;
Intocmire necesare de materiale;
Lansarea in executie a tamplariei ofertate , etc

CERINTE

Limbi straine : Engleza / Germana
Utilizator de AUTOCAD

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

MIMO SRL a luat nastere in 1992, fiind prima societate romaneasca care promova si producea pe piata interna sistemele SCHUCO Germania de pereti cortina, tamplarie, luminatoare, cu vitrajele aferente. In timp, societatea si-a dezvoltat domeniile de activitate astfel incat, in prezent poate sa acopere toate domeniile conexe imbracamintilor exterioare ale unei cladiri. MIMO GROUP are implementat sistemul de management al calitatii, fiind in curs de certificare ISO 9001. Sediul central este la Sighetu Marmatiei, iar la Bucuresti se afla un birou de lucru.