Inginer ofertare

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim angajeaza un inginer ofertare pentru o companie ce produce si monteaza dispozitive de evacuare a fumului si a gazelor fierbinti (cupole, trape, luminatoare, sisteme souchier) pentru fatade si acoperisuri. Compania lucreaza cu firmele din top 100 constructori de hale din Romania.

Inginerul de ofertare va intocmi ofertele de pret in baza cererilor primite de la beneficiari.

Postul este part time cu posibilitatea de avansare sau trecere la full time.

CERINTE

- Studii in domeniul tehnic
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- Cunostinte desen tehnic, operare PC (Word, Excel, PowerPoint, Autocad)
- Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare
- Personalitate energica si flexibila

BENEFICII OFERITE

Salariul va fi discutat in cadrul interviului

Noi acompaniem firmele si salariile in evolutia de munca in Europa.

Astazi competenta si mobilitatea sunt o veritabila forta pentru dumneavoastra.

Noi am inteles bine si suntem la dispozitia dumneavoastra in orice proiect profesional.