INGINER OFERTANT

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste proiectele tehnice,antemasuratorile si devize pe categorii de lucrari.
- Redactarea documentelor tehnice care sa cuprinda specificatii, standarde, cereri de oferte, memorii.
- Propune masuri si solutii in vederea valorifivari la maximum a capacitatii existente si a modernizari unor instalatii.
- Urmareste si asigura respectarea regimului tehnic al fiecarei instalati,a realizarilor la termen si de buna calitate a lucrarilor.
- Realizeaza schitele ,desenele, proiectele solicitate in functie de specificatii.
- Ofera asistenta pe santier in functie de proiectele specificate.

CERINTE

- experienta 2-3 ani pe un job similar
- cunostinte bune AUTOCAD
- bune cunostinte desen tehnic
- persoana motivata, dornica sa-si consolideze o cariera
- realizeaza estimarea costurilor pentru lucrari;
- intocmeste lista materialelor necesare pentru lucrari;
- gestioneaza in totalitate lucrarile ce i se incredinteaza de catre superiorul direct;

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale