Inginer networking (junior)

Cronus eBusiness

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalarea si administrarea echipamentelor de retea fixe si wireless (switch, router, acess point)
- alcatuirea si actualizarea documentatiei pentru topologia si configuratiile sistemelor administrate

CERINTE

- cunostinte despre configurarea si administrarea retelelor mici si medii (ex. adresare IP, VLAN-uri, SSID, criptare, etc);
- certificarile din domeniul IT constituie un avantaj
- disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
- permis conducere cat B constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic
- Formarea unei experiente solide in tehnologii de varf
- Sistem de recompensare bazat pe performanta
- Cursuri de specializare
- Sprijin in dezvoltarea carierei

Cronus eBusiness is a very dynamic player on the systems integration IT&C market. Cronus has a strong customer portfolio, including major companies in the field of Banking&Financial Services, Telecoms and Multinationals.