Inginer mediu

S.C. KHASM GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se deplaseaza pe teren pentru verificari, constatari, reparatii, participand in mod direct la acestea;
- intocmeste procese verbale si memorii tehnice;
- dezvolta si mentine relatia cu furnizorii, respectiv beneficiarii;
- efectueaza masuratori si reglaje;
- intocmeste devize de reparatii.

Activitatea se desfasoara pe teren (in localitate, uneori in tara) aproximativ 80% din programul de lucru. Angajatul va dispune de masina pentru deplasari si telefon de serviciu.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu simtul raspunderii, comunicativa, organizata, eficienta, dornica de a acumula cunostinte noi, focusata pe un rezultat pozitiv in activitatea pe care o presteaza.

Cunostinte necesare:

- licentiat(a) studii universitare tehnice;
- programare proiectare AUTOCAD;
- cunostinte instalatii electrice si/sau sanitare;
- cunostinte bune Microsoft Office;

Khasm Group este o societate creata pentru a activa in domeniul epurarii apelor uzate, avand ca principal obiect de activitate eliminarea deseurilor si a apelor uzate, salubritatea si activitati similare acesteia. Societatea noastra ofera suport tehnic in ceea ce priveste statiile de epurare, colectarea si epurarea apelor uzate si nu numai.