INGINER MECANIC / SEF SERVICIU MECANIZARE

STRABAG - DIVIZIA BETOANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatea Dvs. principala va fi asigurarea intretinerii si a reparatiilor statiilor de betoane, resp. ale statiilor mobile de pe santiere, organizarea si montarea statiilor in locatii noi, precum si evaluarea si propunerea de modalitati pentru imbunatatirea procedurilor si tehnicilor in vederea eficientizarii productiei.
Participarea la intregul proces de pe santier face ca aceasta activitate sa devina pentru Dvs. o adevarata provocare.

Va oferim posibilitatea de a desfasura activitati variate, de a va forma continuu at¿¿t prin scolarizari interne, c¿¿t si externe, precum si posibilitatea unei dezvoltari profesionale intr-un mediu de lucru profesional si dinamic si venituri corelate cu performanta

Va rugam sa aplicati pe http://www.strabag.com KARRIERE/CAREER --> Steagul Romaniei --> Formularul Online.

CERINTE

- disponibilitate pentru deplasare
- studii tehnice superioare finalizate
- experienta profesionala in domeniul betoanelor reprezinta avantaj
- cunostinte MS-Office
- permis conducere B
- cunoasterea la nivel avansat a limbii germane/engleze

STRABAG este un concern de constructii austriac, activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 73.000 angajati in intreaga Europa.