Inginer (junior) constructii civile

SOLVE PERFORM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Ø Actualizeaza saptamanal bugetul alocat proiectului;
Ø Urmareste controlul economic al proiectului;
Ø Studiaza Caietul de sarcini al proiectului;
Ø Insoteste si urmareste indeplinirea obiectivelor diferitelor departamente interne;
Ø Defineste materialul ce trebuie achizitionat, adaptandu-l la necesitatile proiectului;
Ø Gestioneaza materialul aprovizionat;
Ø Livreaza planuri de fabricatie inserandu-le in sistemul informatic;
Ø Defineste termeni de executie impreuna cu diversi intervenienti;
Ø Coordoneaza si elaboreaza situatii de lucrari, contracteaza si evalueaza subcontractorii necesari;
Ø Intocmeste registrul de montaj in santier;
Ø Actualizeaza informatia referitoare la lucrarea sa in folderul alocat acesteia in sistemul informatic;
Ø Participa la definirea si implementarea actiunilor corective si preventive din responsabilitatea sa .

CERINTE

- studii de specialitate (constructii, de preferinta constructii civile)
- experienta 1-2 ani
- cunostinte bune de limba engleza (scris si oral)
- Cunostinte Office, Autocad
- Permis de conducere si disponibilitatea de a se deplasa in diverse orase pe perioada proiectului

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa
- masina de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare de personal.
Directii de specializare: personal educational si personal retail non-food.